CKM® – Certifikovaný krizový manažer

CKM® spravuje Maxwell International (Mezinárodní vzdělávací a poradenská společnost), ve spolupráci s přední právní kanceláří Dajbych & Jíra; Získáním certifikace CKM® se manažeři prokazují, že zvládli znalosti v oblasti krizového řízení, získali dovednosti profesionálního krizového manažera a zavázali se k dodržování základních hodnot a etického kodexu EKM.

Příprava certifikátu CKM®

Pokud studujete, abyste se připravili na zkoušku CKM®, IKM poskytuje účastníkům školení případové studie v oblasti insolvencí, reorganizací, krizových situací firem, aby úspěšně zvládli certifikační zkoušky. IKM také poskytuje důkladné školení pro moduly zkoušek pomocí svého systému učení prostřednictvím autorizovaných poskytovatelů školení a prometrických center.

Jakmile úspěšně absolvujete zkoušku CKM® – Certifikovaný krizový manažer a obdržíte certifikát, budete muset zůstat v obraze ohledně vývoje postupů krizového řízení. Abyste prokázali, že jste udržovali a aktualizovali své znalosti a dovednosti týkající se CKM®, vyžaduje IKM, abyste se každé 4 roky recertifikovali. (další informace najdete v recertifikaci)

Požadavky:

  • Úspěšné složení zkoušky CKM® – Certifikovaný krizový manažer
  • Bakalářský nebo vysokoškolský titul v jakémkoli oboru nebo;
  • Minimálně 5 let praxe v jakýchkoli souvisejících manažerských pozicích nebo úkolech
  • Zpracované zadání případové studie „krizový management“
  • Minimálně 15 hodin školení schváleného pro řešení krizí.

.

About the Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts