Krizové řízení v dobách Covid-19

Covid-19 stále zaměstnává mysl lidí po celém světě. Mnoho společností má plné ruce práce s udržením firem nad vodou. V některých firmách se dokonce zdá, že jsou na zpáteční cestě. Co vás čeká po koronové krizi?

Co jste udělali jinak? Co stojí za zachování? A jak se připravujete na nový vývoj? Novou vlnu?

Přemýšlejte o snížení nákladů a optimalizaci zdrojů. Ale jsou zde také výzvy, jako jsou peněžní toky, likvidita a dialogy se zúčastněnými stranami. A co chybějící nebo dokonce neúspěšné dodávky ve vašem dodavatelském řetězci?

Pak jsou tu problémy s bezpečným návratem vašich zaměstnanců a všechny důsledky výrobní kapacity, prodeje a obratu. Účinek Covid-19 má mnoho rozhraní.

KRIZOVÝ MANAGEMENT

Koronavirus, který zasáhl svět, je nesmírně složitý. Pandemie začala rychlým tempem, což mnoho společností dostalo do situace, kdy bojovali či bojují o přežití. Krize proběhla bez varování a vystavila společnosti velkému tlaku. To znamená, že mnoho společností naléhavě potřebuje krizové řízení. Krizový management vyžaduje okamžité kroky a rozhodnutí. Zkušení krizoví manažeři jsou zvyklí rychle se rozhodovat a rozhodovat.

RYCHLOST.

Rychlost je zapotřebí vždy, když nastanou problémy, Institum pro krizové řízení již nastavil rychlou cestu. Máme předem připravené prozatímní manažery specializované na (provozní) krizové řízení. To znamená, že klientům, kteří potřebují rychle pomoci, lze také rychle obsloužit. Každý proces začíná osvíceným příjmem (často do 24 hodin), ve kterém je objasněn účel a podstata úkolu. Na základě toho je vybrán a nominován náš nejlepší kandidát. Služby partnerů IKM jsou samozřejmě přísně důvěrné a založené na konkurenceschopných a transparentních sazbách. Partneři se snaží, aby prozatímní manažer pracoval pro vás do 10 pracovních dnů.

About the Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts