Naše služby

Krizový a Interim Management
Restrukturalizace
Poradenství

Když čelíte krizi, odborníci z IKM – Institutu pro Krizový Management vám poskytnou okamžitou pomoc a přinášejí stabilitu založenou na základě dlouhodobých zkušeností, zatímco vám slouží v rolích Interim Manažerů.

Manažeři z IKM jsou schopni se rychle asimilovat situaci, přinášejí hluboké odborné znalosti s multidisciplinárním zázemím k okamžité podpoře a pozitivním dopadům společností v různých situacích.

Profesionálové IKM úspěšně působili v mnoha rolích Interim Managementu, včetně generálních ředitelů, CRO, CFO, COO, předsedů představenstva, fiduciáře a dalších rol, často s delegovanou či přímou kontrolou nad každodenními obchodními, finančními, investičními a likviditními rozhodnutími.

Naši odborníci nabízejí potřebné poradenství nebo vstupují na klíčové manažerské pozice, jako je ředitel restrukturalizace, finanční ředitel nebo výkonný ředitel, aby poskytli zásadní stabilitu a vedení klientům, zákazníkům, prodejcům, věřitelům, investorům a zaměstnancům.

Naše osvědčené schopnosti Interim Managementu přinášejí cennou podporu při procesu obratu, okamžitě zaplňují klíčová volná místa ve vedení a zkracují dobu potřebnou pro implementaci konkrétních iniciativ pro pozitivní změnu.

IKM Advisory poskytuje velmi potřebné vedení a rychlost při vytváření hodnot při provádění plánů obratu a restrukturalizace.


Ať už jste bankou nebo jinou věřitelskou institucí, soukromou kapitálovou společností, investičním fondem, věřitelem, maloobchodníkem nebo komerční organizací, náš specializovaný tým pro restrukturalizace podnikání poskytuje poradenství ve všech otázkách a sporech týkajících se restrukturalizace
společností, schémat ujednání, dobrovolných ujednání společnosti stejně jako formální insolvenční práci zahrnující nucené správy, likvidace a úpadky.

Pokud jde o restrukturalizaci podniků, začínáme naše úkoly tím, že radíme ředitelům ohledně jejich povinností a závazků, až po restrukturalizaci dluhů společností způsobem, který je inovativní, realistický a dosažitelný.

Náš zkušený tým krizového managementu využívá své znalosti a pochopení komerčních potřeb napříč odvětvími k přijetí rozhodného, inovativního a kolaborativního přístupu.

PŘÍNÁŠÍME VÝSLEDKY, NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ

Týmy Instititu pro Krizový Management (IKM) jsou zde, aby vám pomohly identifikovat a řešit výzvy, které stojí v cestě vašemu růstu a pokroku.

Všechno, co víme (a vše, co umíme dělat), je zaměřeno na dosažení vašich cílů. Jsme známí naší silnou orientací na výsledky, praktickým přístupem a spolupracujícím přístupem: děláme naši práci tak, abychom vždy dodali přidanou hodnotu.

VÍME, JAK TO UDĚLAT

Naše týmy vás pomohou připravit se na přicházející výzvy, zanalyzujeme cestu k řešení a poté zůstaneme s vámi, dokud vám nedodáme požadované výsledky.

Institut pro Krizový Management (IKM) může dodat ty správné odborníky, aby vyhověli jakýmkoli potřebám klientů, ať jsou jakkoli konkrétní.

JSME NA VAŠÍ STRANĚ PO CELOU DOBU

Od startu až do cíle, od vize až po dodanou hodnotu.

Rozhodujícími důvody pro spolupráci s námi, je podle našich klientů, odbornost, kvalita a odhodlání lidí, které máme v našem týmu.

Jsme tady, abychom vám pomohli zlepšit vaše podnikání a zvýšit výkon.

Naše nejčastější služby

87 %

Provozní rehabilitace a zlepšení výkonu

95

Krizový a Interim Management

40%

Reorganizace a reorganizační plány

Finanční Odbornost

V nouzi, náhlých změnách a restrukturalizačních situacích, podporujeme společnosti, věřitele, fiduciáře a další zúčastněné strany při analýze, vyjednávání a implementaci řešení maximalizujících hodnotu.

Firemní poradenství

Pomáháme společnostem identifikovat opatření, která vydrží náročné obchodní podmínky. Realizujeme strategie, které umožňují společnostem uspět. Strukturujeme podniková a finanční řešení zaměřená na hodnotu.

Provozní obrat

Spolupracuje s podniky, abychom jim pomohli zvrátit klesající výkon a znovu vytvořit hodnotu. Poskytujeme nezávislé hodnocení hlavních příčin nedostatečné výkonnosti a pomáháme vyhodnotit a vyvinout nejúčinnější možnosti jejich řešení.

Majetkové poradenství

Pomáháme majitelům a věřitelům nemovitostí řešit složité restrukturalizační situace týkající se nemovitostí. Náš tým je složen z autorizovaných geodetů, účetních, a insolvenčních odborníků s hlubokými odbornými znalostmi.

Restrukturalizace
a krizové řízení

V dobách finanční nejistoty a nestabilních trhů k nám společnosti, finanční instituce a jejich akcionáři přicházejí kvůli našemu porozumění problémovým dluhům, prodeji problémových aktiv a restrukturalizaci transakcí a podniků. Můžeme vás podpořit při mimosoudních restrukturalizacích, abychom minimalizovali rizika a maximalizovali výnosy.

Poradenství pro věřitele

Když se společnosti dostanou pod finanční tlak, musí věřitelé reagovat informovaně a sofistikovaně. Zkušené vedení může odemknout hodnotu a maximalizovat návrat ke správné skupině věřitelů. poskytuje držitelům dluhopisů, věřitelům a dalším věřitelům důvěryhodné rady a vroucí advokacii při restrukturalizaci dluhů a nouzi o úvěrové situace.

Krizový management

Vynikajícím řešení při změnách, jako jsou restrukturalizace, strategické projekty, implementace nebo podpora růstu firmy

Přečtěte si…

Hledáte odbornou pomoc či konzultaci?

Dějte nám důvěru a spojte se s námi.